خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / دسته‌بندی نشده / چت روم | کورد پاتوق : بیماری مرد ۲۵ ساله که جسم و چهره اش را درگیر کرده است

چت روم | کورد پاتوق : بیماری مرد ۲۵ ساله که جسم و چهره اش را درگیر کرده است


چت

چت روم

ایناز چت

اسکایپ چت

بیماری مرد ۲۵ ساله که جسم و چهره او را در دوران نوجوانی گرفتار کرده است

توماس نادولسکی ۲۵ ساله از وروسکول لهستان، از یک بیماری نادر و دردناک رنج می برد که نه تنها به گفته ی خودش زندگی او را به یک جهنم تبدیل کرده است ، بلکه او را در سن جوانی در جسم و چهره پسری ۱۲ ساله گرفتار کرده است و همین برای او مشکلات بسیاری در جامعه ایجاد کرده است .

مشکلات مربوط به سلامت توماس زمانی شروع شد که او تنها ۷ ساله بود و پس از هر وعده غذایی در معده، دست ها و پاها درد وحشتناکی احساس می کرد ؛ از آنجا که او نمیتوانست غذا را در معده خود حفظ کند، او وزن زیادی را از دست داد و لاغری و ضعف حاصل از این مشکل موجب شد بچه ها در مدرسه شروع به اذیت کردن او کنند و او را با اسامی مثل اسکلت و .. خطاب کنند که به قول خودش این اسامی و تمسخرها آغاز مشکلات اجتماعی اش بود ، توماسی که داستانش را در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند.

بیماری مرد 25 ساله

مرد ۲۵ ساله در بدن پسر ۱۲ ساله

سالها پزشکان نمی توانستند متوجه علت این وضعیت دردناک توماس شوند و بعضی از آنها حتی ادعا کردند که مشکلات او روانی است نه فیزیکی ، پس از ۱۶ سال مشکل و علت وضعیت توماس در نهایت تشخیص داده شد، اما، متاسفانه، دانستن آنچه او از آن رنج می برد، زندگی اش را بهتر نمیکرد چرا که درمانی قطعی برای بیماری اش وجود ندارد.

توماس نادولسکی با بیماری فابری، بیماری ژنتیکی نادر و دردناک ناشی از کمبود آلفا گالاکتوزیداز، آنزیمی مسئول پردازش بیومولکول های شناخته شده به عنوان اسپیگنیلیپید، تشخیص داده شد. بیماری فابری با نقص در فعالیت یا کمبود آنزیم آلفا – گالاکتوزیداز ( alpha-galactosidase A ) از اسفنگولیپیدوزها است که با علائم سیستمیک متنوعی بروز می کند.

بیماری توماس به زبان ساده تر این است که در بدن او چربی (اسفنگولیپید) در لیزوزوم سلول ها تجمع می یابد و متابولیزه نمی شود ؛ بیماری که با علائم درد ، مشکلات کلیه ، درگیری قلبی ، تظاهرات جلدی و تظاهرات چشمی خود را بروز می دهد.

در مورد Tomasz بیماری نیز رشد جسمی او را متوقف کرده است، و او را مانند یک پسر ۱۲ ساله در دوران نوجوانی زندانی کرده است. توماس می گوید:من ۲۵ ساله هستم و دوست دارم مثل یک مرد در جامعه باشم و دیگران این واقعیت سن مرا بپذیرند ؛ من از پسر نوجوانی متنفرم که هر روز در آینه می بینم، چون من نیستم، گاهی اوقات مردم سن واقعی مرا قبول نمیکنند حتی پس از نشان دادن کارت شناسایی به طوریکه یک بار یک پلیس مشکوک به من به دلیل داشتن مدارک شناسایی جعلی مشکوک شد و دچار مشکل شدم.

بیماری نادر مرد 25 ساله

بیماری که جسم و چهره مرد جوان را در ۱۲ سالگی گرفتار کرد

از آنجا که بیماری Fabry بسیار نادر است، Tomasz دائما در سراسر لهستان سفر می کند تا کارشناسان مختلف علائم خود را درمان کنند. تا کنون او تنها شاهد پیشرفت های جزئی بوده است، اما او نمی کاهد. توماس در حال حاضر داروهای خاصی را برای کنترل وضعیت خود از طرف پزشکان تجویز شده دارد اما قیمت سالانه ۲۱۵۰۰۰ دلار هزینه برای تهیه این داروها برای او و خانواده اش مقدور نیست که خوشبختانه از طرف تولید کننده به صورت رایگان از شرکت در دادگاه های آزمایش می گیرند.

بیماری مرد ۲۵ ساله که جسم و چهره اش را درگیر کرده است


چت

چت روم

چتروم فارسی

ناز چت

کاتالیا چت

کورد پاتوق

کورد چت

سردشت چت

درباره ی djfarhad

مطلب پیشنهادی

چت روم | کورد پاتوق : درمان اسکیزوفرنی کودکان، نکاته مهمی که باید بدانید

چت چت روم ایناز چت اسکایپ چت حتما بعنوان کسی که از نزدیک یک کودک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE